11 TAG: opakování je matka moudrosti

Standard

 

Děkuji Dashulce za Tag, jen teď trošku nestíhám a proto trochu se spožděním (ale přece) :

 • 1) Začněme pozitivně – kdy jste byli na sebe naposledy fakt pyšní?

Vždycky se lehce dmu pýchou, když můj pětiletý dinosaur někde pěkně pozdraví, poděkuje a občas slečně nonšalantně oznámí, že je a, hezká b, hodná c, hezká a hodná.

 • 2) Existuje produkt, na kterej se píšou oslavný ódy, vy jste si ho koupili a měli chuť ho roztřískat o nejbližší zeď?

Takových by se bohužel našlo více. YSL rozjasňovač: žádné rozjasnění jsem prostě neviděla. Kérastase Elixir Ultime olej. Nic to nedělá, takové hezky zabalené a předražené nic.

 • 3) Jaké je vaše “guilty pleasure”? Přiznejte se! 🙂

Sjíždím videa Wayna Gosse, protože je nejen šikovný, ale hrozně se mi líbí. A taky jak se nekoukám na soap operu, tak mě hrozně baví stará dobrá Corronation street. Na první díly jsem koukala s otevřenou pusou, že jim vůbec nerozumím a jestli je to fakt angličtina 😀

 • 4) Máte teď v ruce 10 000,- a musíte je do hodiny utratit. Co si koupíte? Jednu vysněnou věc, nebo více? (pomiňme vzdálenost do nejbližšího obchoďáku)

Prchám do apple obchodu a vidím to na iPad.

 • 5) Co vás vytáčí na druhých natolik, že se musíte držet, abyste dotyčného nebacili tupým předmětem po hlavě? Může to být cokoli, slovo, gesto, zvuk, něco, co má dotyčný na sobě….

Když někomu uvolním cestu v obchodě, metru atp. a nejenže ten mizera nepoděkuje, fajn, neusměje se nebo kývne hlavou…prostě to úplně přehlídne a maže dál. Uklidňuji se vizualizací Dextera.

 • 6) Co nejhnusnějšího jste v životě pozřeli?

Cibulový čaj, díky babi. Vincentku s teplým mlíkem, díky rodičové. A to všechno jen kvůli obyčejnýmu kašli.

 • 7) Jakou investici (cokoli, nejen móda/kosmetika) považujete jako nejvíc vyhozený peníze? S čím jste se nejvíce sekli?

Úplně seknutí to není, ale koupila jsem si krásnou Coccinelle kabelku a po měsíci se utrhlo ouško. Spousta lvnějších kabelek slouží dlouhé roky a bez závady.

 • 8) Oslovil vás někdy někdo z vašeho okolí, že čte váš blog? 

Některé moje kamarádky ho čtou, ale jinak o tom ani nikdo neví.

 • 9) Je něco, co byste na sobě chtěli napravit? Nebo už na tom pracujete?

Toho by bylo! A všechno to tu vyjmenovávat nebudu, bych si pokazila pověst. Asi protivnost a netrpělivost, která mne ve stresu popadne. Fakt to na sobě nesnáším.

 • 10) Je nějaký seriál, který opravdu doporučujete sledovat? (a protože bych si ráda i početla nějaký tipy, tak prosím vyjma těch zmíněných v 11 faktech o mě 🙂

Mám moc ráda Game of thrones (Hra o trůny), Dextera a teď koukáme na novozélandský seriál Almighty Johnsons, což jsou čtyři bratři z NZ, kteří jsou inkarnací norských bohů a musí jednomu bratrovi najít jeho osudem určenou milou a stát se tak plnohodnotnými bohy, jinak všichni natáhnou svá božská brka. Zní to divně, první díl byl naprosto absurdní, ale teď je to hrozně vtipný, klasický kiwi humor a někteří ti bohové nevypadají vůbec zle 😉 Obmrknout je můžete zde.

 • 11) Začli jsme pěkně, tak si na závěr dáme hejt – co vám v blogsféře/na blogerkách fakt vadí a dokáže vás rozčílit/otrávit/nudí vás a tak. Prostě co byste rádi o tomto tématu vzkázali světu?

Vůbec nic 🙂

Advertisements

7 responses »

 1. Mohlo by se tady VEŘEJNĚ napsat, jaké tam máte počasí, abychom i my chudáci, co žijeme v blízkosti polárního kruhu a právě tady máme 24 hodin noc a tučňáky v ulicích a v MHD, měli naději, světýlkona konci tunelu, že neumrznem?

 2. Na dinosaura bych taky byla pyšná, je to úžasný klouček a jestli se mi někdy takový taky povede, pak budu doopravdy šťastná máma 😉 A na tebou zmiňované seriály se zkusím zaměřit, teda hned co dokoukám GoT 😀
  Verunka

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s